БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ; м. Буча, вул. А.Михайловського, 54
Увійти

Службовий вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати

Розклад гуртків БЦПР 2020/2021

 

 

Гуртки на базі Бучанського центру позашкільної роботи  
Велосипедний туризм (кабінет №3)
(керівник - Куцевалов Андрій Володимирович)
Середа Четвер Субота       
16.00   10.00     1 група 
  16.00 12.00      2 група
           
Хореографічний "DreamLand"   (ПВЦ)
(керівник - Дремова Ольга Григорівна)
Понеділок Вівторок Четвер      
  16.30 16.30     1 група
 17.30 17.40 17.40     2 група
           
Гурток декоративно-вжиткового мистецтва "Сяйво"   (кабінет №8)
(керівник - Терешпольська Лілія Миколаївна)
Вівторок П'ятниця  Субота      
10.00 10.00       1 група
13.00 13.00  15.00     2 група
15.00 15.00         3 група
           
"Вишиванка"   (кабінет № 8)
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
Понеділок Четвер        
10.00 10.00        1 група
           
Художня студія "АРТ"   (кабінет № 5)
(керівник - Фурлет Оксана Миколаївна)
Середа Четвер Неділя       
10.30 10.30       1 група
14.00 14.00       2 група
15.50 15.50       3 група
    11.00     4 група
           
Гурток "Графіка та живопис"    (кабінет № 6)
(керівник - Шевчук Олеся Ігорівна)
Понеділок Середа        
12.30 12.30       1 група
13.50 13.50       2 група
  10.30       3 група
15.20         4 група
           
Гурток рукоділля "Умілі ручки"    (кабінет № 8)
(керівник - Ляшко Катерина Володимирівна)
Понеділок Середа        
14.00 14.00        
           
Гурток "Текстильна лялька"    (кабінет № 6)
(керівник - Мацепа Світлана Дмитрівна)
Понеділок Четвер П'ятниця       
10.00   10.00     1 група
  14.00 14.00     2 група
           
Вокальний гурток "Водограй"    (кабінет № 13)
(керівник - Водяхіна Лілія Миколаївна)
Понеділок Середа Четвер      
10.30   10.30     1 група
15.00 15.00       2 група
           
Гурток "Фотодизайн"     (кабінет № 13)
(керівник - Гавжеєва Юлія Олексіївна)
Вівторок Четвер        
15.00 15.00        
           
Молодіжний клуб КВН "ШарКо"  (кабінет № 13)
(керівник - Водяхін Владислав Валерійович)
 Понеділок Вівторок Четвер  П'ятниця     
17.00   17.00     1 група
  17.00   17.00   2 група 
           
Театральний  (хол-студія)
(керівник - Юхно Наталія Сергіївна)
Вівторок Середа        
16.40 16.40        
           
Гурток "Сувенір" / полімерна глина  (хол-студія)
(керівник - Юхно Наталія Сергіївна)
Вівторок Середа        
15.30 15.30        
           
Гурток учнівського самоврядування "Лідер" (кабінет № 3)
(керівник - Татарчук Любов Миколаївна)
Середа П'ятниця        
17.00 17.00        
           

 

Гуртки на базі НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 3

Гурток рукоділля "Умілі ручки"

(керівник - Ляшко Катерина Володимирівна)
Вівторок            П'ятниця Субота          Неділя           
13.30 13.30     1 група
    10.00 10.00 2 група        
         
Гурток "Вишиванка"
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
Понеділок Четвер      
14.00 14.00      
         

 

Гуртки на базі НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 4
Гурток "Вишиванка" 
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
 Субота     Неділя                                         
 09.00 09.00      2 група
       
"Графіка та живопис" 
(керівник - Шевчук Олеся Ігорівна)
Субота
 9.00   3 група
10.50     4 група 

  

Гуртки на базі СЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Декоративно-вжиткове мистецтво "Сяйво"

(керівник - Терешпольська Лілія Миколаївна)
Понеділок Четвер                         
13.30 13.30    4 група
       
Гурток "Вишиванка"
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
Вівторок П'ятниця        
13.00 13.00    
       
Гурток образотворчого мистецтва
(керівник - Швидченко Ніна Вікторівна)
Понеділок Середа    
13.10 14.00    

 

Гуртки на базі Бучанської Української гімназії
Гурток образотворчого мистецтва "Креатив-Арт"
(керівник - Возовик Тетяна Григорівна)
 Вівторок  Четвер                                   
14.40 14.40      
         
Театральна студія   "Мельпомена" 
(керівник - Хуторян Лідія Борисівна)
Вівторок П'ятниця      
13.50 13.50      
         
Гурток національно-патріотичного виховання "Джура"
(керівник - Іносов Віталій Анатолійович)
Вівторок Четвер      
17.30 17.30      
         
Ансамбль барабанщиць
(керівник - Білостоцька Стефанія В'ячеславівна)
Середа Субота      
17.00 10.00      
         

 

Гуртки на базі КЗ "Гаврилівський ЗЗСО І-ІІІ ст." № 8
Гурток "Петриківський розпис"
(керівник - Негода Людмила Миколаївна)
Понедялок Середа                                 
15.30 16.10      

 

Гуртки на базі КЗ "Блиставицький ЗЗСО І-ІІІ ст." № 6
Туристсько-краєзнавчий гурток 
(керівник - Пилипенко Світлана Володимирівна)
Субота Неділя                                      
10.00 10.00   1 група  
12.00 12.00   2 група   

 

Гуртки на базі КЗ "Луб'янський ЗЗСО І-ІІ ст." № 7
Хореографічний гурток "Магія танцю"
(керівник - Дорошенко Олена Михайлівна)
Понеділок Середа П'ятниця                    
15.15 15.15 14.15   
       
Туристсько-краєзнавчий гурток "Вовки"
(керівник - Годжаєва Ірина Юріївна)
Середа П'ятниця    
15.00 15.00    
       
Театральний гурток
(керівник - Дорошенко Олена Михайлівна)
Понеділок Середа    
13.15 13.15    

 

Гуртки на базі Бучанського ЗДО № 6 "Яблунька"
Гурток рукоділля "Умілі ручки"
(керівник - Ляшко Катерина Володимирівна)
Понеділок Середа                                 
16.00 16.00    

 

 

Гуртки на базі Бучанської початкової школи № 9
Театральний гурток
(керівник - Юхно Наталія Сергіївна)
Понеділок Четвер                              
15.30 15.30             
       

Корисні посилання


показати більше

Соцмережі


Пошук по сайту